6 PADOMI KĀ UZTURĒT KRĀSOTUS MATUS PĒC SALONA APMEKLĒJUMA

Vai pēc matu krāsošanas frizētavā krāsa ātri zaudē savu košumu? Šie seši padomi palīdzēs saglabāt matus spilgtus ilgāk.

Vai pēc matu krāsošanas frizētavā krāsa ātri zaudē savu košumu? Šie seši padomi palīdzēs saglabāt matus spilgtus ilgāk.

Rūpējoties par savu jauniegūto matu krāsu, iegūsi maksimālu efektu no friziera apmeklējuma. Lai matu krāsa izskatītos vislabāk ir svarīgi aizsargāt un atjaunot matus starp skaistumkopšanas salona apmeklējumiem.

Daži ieteikumi matu krāsas saglabāšanai pēc frizētavas apmeklējuma:

- Neesi kautrīga apmeklējuma laikā. Jautā savam matu stilistam par izveidotā stila uzturēšanu un ieteicamajiem matu kopšanas produktiem.

- Izmanto pareizos produktus. Tas ir pats svarīgākais krāsas noturībai un svaigumam. Lieto šampūnu, kas ir speciāli paredzēts krāsotiem matiem.

- Mazgā matus retāk. Izmantojot saviem matiem piemērotus kvalitatīvus produktus, matus nebūs nepieciešams bieži mazgāt un tas ir vieglākais veids kā saglabāt to krāsu.

- Mazgā matus vēsā ūdenī. Vēss ūdens ir labāks matiem jebkurā gadījumā, bet īpaši svarīgi tas ir krāsotiem matiem. Ja nevari izturēt, iesāc mazgāt matus remdenā ūdenī un ar katru mazgāšanas reizi centies ūdens temperatūru nedaudz samazināt.

- Mitrini matus. Krāsoti mati ir daudz poraināki par ķīmiski neapstrādātiem matiem, kas nozīmē ka tie absorbē un zaudē mitrumu daudz vieglāk. Vienmēr lieto kondicionieri.

- Aizsargā pret karstumu. Lieto produktus, kas aizsargā matus pret karstumu no matu veidošanas rīkiem. Kad vien iespējams, ļauj matiem izžūt dabiski

 

 

avots: http://lifewithme.com/shampoo-for-colored-hair/