Ādas Slīpēšana jeb dermabrāzija salonā AQUA VILLA SPA Vecrīgā

Kosmētiķe Ieva Sileviča par ādas slīpēšanu ar korunda smilšu kristāliem un dimanta uzgaļiem

Kosmētiķe Ieva Sileviča par ādas slīpēšanu ar korunda smilšu kristāliem un dimanta uzgaļiem

Ieva Sileviča par ādas slīpēšanu jeb dermabrāziju

ĀDAS SLĪPĒŠANA

  Mikrodermabrāzija ir aparātmetode ādas atjaunošanai un korekcijai, izmantojot korunda mikrokristālus un dimanta kristālu uzgaļus. Tā ir droša un ļoti efektīva metode, kas ļauj kontrolēti veikt drošu ādas virsējā slāņa slīpēšanu, lai novērstu dažādus ādas defektus kā: grumbas, rētas, paplašinātas poras; stimulētu ādas atjaunošanos un ādai sniegtu atjaunotu, gludu struktūru.

  Ādas slīpēšanu var veikt gan sievietēm, gan vīriešiem visiem ādas tipiem. Tā ir piemērota procedūra rudens/ziemas periodam, līdz agram pavasarim, kad saules intensitāte ir mazāka. Procedūras laikā tiek skarts ādas virsējais slānis. Tāpēc āda pirmajās dienās pēc procedūras ir jutīgāka uz saules iedarbību. Arī ziemā ieteicams uzreiz pēc procedūras nedoties aktīvā atpūtā salā un pat ziemas saulē lietot kosmētiku ar SPF.

  Pirmo reizi, ierodoties uz procedūru, tiek veikta konsultācija, kuras laikā kopā ar klientu noskaidrojam un nolemjam ko tieši gribam uzlabot, tādejādi tiek piedāvāts visoptimālākais terapijas koncepts.
Ādas slīpēšanu  kombinē ar GERARD'S COSMETICS CULTURE
• individuāli pielāgoto ārstniecisko  masku, atbilstoši  klienta ādas stāvoklim  un konkrētajai vajadzībai;
• jūras DNA mitrinošo, atjaunojošo masku;
• plastificējošo laminārijas masku ādas tonusam un izteiksmīgai sejas kontūrai;
• plastificējošo vitamīnu masku veselīgai ādai ar apsārtumu, kapilāru tīklojumu novērsošu iedarbību;
• kalogēna vai elastāna ampulām, kas papildus mitrina un piepilda ādu.

 

Ādas slīpēšana jeb dermabrāzija Aqua Villa SPA salonā Vecrīgā.

ĀDAS SLĪPĒŠANA AR KORUNDA SMILŠU KRISTĀLIEM

  AQUA VILLA SPA salonā mikrodermabrāzijas aparāts ir īpašs ar to, ka tajā ir apvienota ādas slīpēšana ar korundu mikrokristāliem, kas nodrošina īpaši efektīvu iedarbību, kā arī papildus ādas slīpēšana ar dimanta uzgaļiem, ar kuriem pēc tam lokāli vēl apstrādā grumbiņas, rētas, kā arī pigmentus uz ādas, maigo ādu ap acs zonu. Tā kā ar aparāta uzgali vienlaikus tiek veikta arī vakuummasāža, pēc procedūras ir redzams izteikts liftinga efekts ādai.

  Procedūru var veikt kā vienreizēju procedūru, pēc kuras āda izskatīsies svaigāka, gludāka, starojošāka un tīrāka, izlīdzināsies ādas krāsa. Bet, lai labāk cīnītos ar ādas nepilnībām (grumbām, pigmentācijas plankumiem, nelīdzenu ādas reljefs) un rezultāts būtu izteiktāks, procedūru iesakām veikt kursa veidā no piecām līdz maksimums desmit procedūrām īpašam ādas struktūras atjaunojošam un izlīdzinošam kursam ar intervālu 7-10 dienas starp pocedūrām. Ar katru reizi, kāpinot procedūras intensitāti, attiecīgi pēc katras nākamās procedūras līdz 1-2 stundām āda var būt apsārtusi un jūtīgāka. Lietošanai mājas apstākļos iesakām mitrinošus krēmus.
  Izteiktu rētaudu, citu defektu gadījumā ādas slīpēšanas kursu var atkārtot pēc 3 mēnešiem.

 

PROCEDŪRAS NORISE:

  Āda tiks attīrīta ar pieniņu, tiks uzklāts enzīmu pīlings, sagatavojot ādu tālākai apstrādei - ādas slīpēšanai ar korundu un dimanta uzgaļiem. Pati slīpēšana notiek 15-20 minūtes, atkarībā no ādas jutīguma. Īpaši jutīgai ādai 10-15 minūtes. Tad seko ādas attīrīšana no kristāliem, tonizēšana, fito kompreses uzklāsana, aktīvo vielu (ampulās) uzklāšana, maska un nobeiguma krēma uzklāšana ar masāžas elementiem.

 

INDIKĀCIJAS UN KONTRINDIKĀCIJAS

Dermabrāzija ir piemērota gadījumos, kad ir:
• Rētas, rētas pēc acne (pūtītēm);
• Paplašinātas poras;
• Grumbas - dziļās un statiskās. Ap lūpām, acu zonai u.c;
• Vītusi, „nedzīva" pelēcīga āda;
• Hiperpigmentācija;
• Sastiepumus, strijas;
• Bieza (keratinizēta) āda u.c.

Kontrindikācijas:
• Onkoloģija;
• Dzimumzīmes, dažādi labdabīgi veidojumi;
• Piodermija (strutaini izsitumi);
• Vaļējas brūces;
• Stipri kairināta āda pēc sauļošanās.

 

IEVA SILEVIČA

Raksts tapis sadarbībā ar IEVU SILEVIČU - sertificētu skaistumkopšanas speciālisti, kosmētiķi ar Starptautisko CIDESCO diplomu, ārstniecības personu, apmācību speciālisti ar vairāk kā 10 gadu pieredzi strādājot AQUA VILLA SPA un BONITTA WELLNESS salonos.
Vairāk par Ievu lasiet šeit.

 

 

Ieva Sileviča SPA salonā AQUA VILLA SPA Pēterbaznīcas ielā 17, Vecrīgā.

Tālrunis pierakstiem: +371 29196349, +371 67814686
E-pasts: aquavillaspa@bonittacosmetics.lv
www.aquavillaspa.lv