Bonitta Wellness - rūpes par ādu un organismu

Pasargā ādu pret ziemas ietekmi, aizkavē ādas novecošanos un relaksējies izmantojot karsto akmeņu vai aļģu procedūras.

Pasargā ādu pret ziemas ietekmi, aizkavē ādas novecošanos un relaksējies izmantojot karsto akmeņu vai aļģu procedūras.

Bonitta Wellness

Bonitta Wellness

 Bonitta Wellness salonā piedāvājam kvalitatīvas un iedarbīgas sejas un ķermeņa procedūras. Mums ir izcila Talaso - jūras terapija, izmantojot jūras aļģes, tā sniedz gan detoksicējošu iedarbību, gan palīdz lielas adipozitātes(aptaukošanās) gadījumos. Piedāvājam arī  aparātehnoloģiskos risinājumus- ultraskaņas procedūras, ādas slpēšanu, kavitācijas pīlingu un citas procedūas, kuras īpaši ieteicams veikt pirms sauļošanās sezonas.

Karsto akmeņu procedūras

 Ja Jums nav augsts asinsspiediens, piedāvājam īpaši relaksējošas karsto akmeņu procedūras. Tajās lietojam lavas akmeņus, kuriem ir savs īpašs magnētiskais lauks, kas procedūras laikā iedarbojas uz ķermeni. Lai procedūras īpašais efekts izdotos, akmeņi ir jāmazgā un jātur jūras sāls peldē un ik pa laikam jātur mēnesgaismā un saules gaismā, ļaujot tiem uzņemt savu enerģiju. Karsto akmeņu procedūras ir izmantotas jau pirms tūkstošiem gadu Dienvidamerikā, kur indiāņi, izmantoja karstos lavas akmeņus, lai pēc nogurdinošas dienas, atslabinātu muskuļus, atbrīvotos no muskuļu sāpēm un krampjiem. Procedūra palīdz hronisku muskuļu sāpju gadījumā, pie pārslodzes vai arī, ja muskuļi kādu laiku nav kustināti - procedūra aktivizē visus bioloģiskos procesus tajos,izvada pienskābi un sniedz dziļu relaksāciju visam organismam.

Kā ilgāk saglabāt tvirtu ādu vai atjaunot ādas tvirtumu

 Ar gadiem ādā samazinās kalogēns un elastīns, kā rezultātā rodas ādas atonija - tā izstiepjas un kļūst atslābusi. Kalogēns ādā veido režģi, padarot to stingru. Ir pieejami speciāli krēmi, kuru sastāvā ir šīs vielas, kuras iesūcoties ādā atjauno tās elastīgumu un tvirtumu. Speciālas dabīgas procedūras ar krio saitēm, masāža ar bamboo nūjām un ādu nostiprinošiem produktiem būtiski atjauno un nostiprina audus un savelk ādu. Ir gadījumi, ka problēmu pie nopietnām pataloģijām vairs var risināt tikai ķirurģiski. Profilaktiskās anti-aging procedūras var veikt sākot no 25 gadu vecuma, kad vairumam cilvēku āda sāk lēnām novecot. Ādas novecošanās protams ir ļoti individuāla, to nosaka ģenētika, dzīvesveids, stresa faktors un paša rūpes par ādas kvalitāti un veselību. Āda redzami sāk novecot tieši ap 40 gadu vecumu, pamatā hormonālo procesu izmaiņu dēļ. Taču mūsdienās ir lieliski, iedarbīgi un dabīgi kosmētiskie līdzekļi, kas manāmi samazina redzamās novecošanās pazīmes un darbojas profilaktoriski. Mēs strādājam ar Gerards Cosmetic Culture, Arosha, Charme d’Orient kosmētiku.

 Jaunību ilgāk vari saglabāt nodarbojoties ar fiziskām aktivitātēm. Fiziskā slodze veicina fibroblastu veidošanos - tie veido ādas un muskuļu audus, neļaujot ādai atslābt. Tieši tāpat kā sports, palīdz arī masāžas. Garīga relaksācija. Protams 50 gadu vecumā nevarat vairs izskatīties kā 25 gadu vecumā, tomēr Jūs varat saglabāt estētiski labu izskatu un līdz ar to labu pašsajūtu.

 Pret novecošanos palīdz arī kvalitatīvas un pareizas masāžas. Meklējot savu masieri, nebaidieties izmēģināt masāžas dažados salonos - katram salonam ir sava koncepcija, procedūru kvalitāte un katram masierim ir savs individuālais masāžas "rokraksts". Savstarpējā enerģētiskā un emocionālā saderība ir ļoti būtisks faktors. Meklējiet sertificētus profesionāļus!

Cīņai ar riņķiem un maisiņiem zem acīm

 Pie mums ir pieejams pavisam jauns podukts SKIN DOCTORS Instant Eyelift  - acu serums, kas domāts maisiņu un riņķu zem acīm tūlītējai likvidēšanai. Tikai viens piliens seruma pietiks abām acīm un nekavējoties iedarbosies, izlīdzinot grumbiņas, maisiņus un noņemot riņķus 30 sekunžu laikā. Ja ir sausa āda, pirms seruma var lietot mitrinošu krēmu. Serums paredzēts lietošanai pašās beigās - pēc krēmu un meikapa uzklāšanas. Regulāra seruma lietošana radīs paliekošāku efektu. Acu serums veic fizkultūru ādai profilaktiski cīnoties arī ar ādas novecošanos. Serumu bez maksas aicinām notestēt ierodoties uz vietas salonā Rīgā, Miera ielā 93.

Kā pasargāt ādu ziemā?

 Ziemā uz nakti ieteicams lietot mitrinošos līdzekļus, kas palīdz veidot hidrolipīda slāni uz ādas. Hidrolipīda slānis aizsargās ādu un neļaus izdalīties mitumam no tās. Tumšais rudens un ziemas laiks, garās darba vai mācību stundas, rada pastiprinātu nogurumu un stresu, kas  graujoši iedarbojas uz organismu, veidojas enzīmi - stresa hormoni, kas izraisa organismā destrukciju un novecošanos. Tāpēc vienmēr izmantojiet pastaigas dienas laikā, pie jūras brīvdienās, veiciet profesionālas detoksikācijas pocedūras, vai relaksējieties mājās sāls vannās, dzeriet dažādas augu tējas,lietojiet kursveidā D vitamīnu, Magniju, B vitamīnus saprātīgās devās (ja tas trūkst). Profesionāli salonā, atbilstoši ziemas sezonai, piedāvājam dažādas sejas un ķermeņa  elastizējošas, ādu barojošas un aizsagājošas procedūras ar vai bez anti-aging iedarbību  - atbilstoši Jūsu ādas stāvoklim.

 

Raksts tapis sadarbībā ar kosmētiķi Lainu Traniņu Bonitta Wellness salonā.