Vai jau esi sagatavojusies pavasarim? Denim matu krāsojums "Skaistuma Bārā"

Pārsteidz savus draugus ar matiem, kas var tikt pieskaņoti jebkuram stilam. Skaistumkopšanas salons "Skaistuma Bārs" piedāvā izmēģināt jaunākās matu modes tendences.

Pārsteidz savus draugus ar matiem, kas var tikt pieskaņoti jebkuram stilam. Skaistumkopšanas salons

Denim matu krāsojums ir pavasara modes simbols gan vīriešiem, gan sievietēm visā pasaulē. Denim matu krāsu paletē ir atrodama zila, zaļa, grafīta un pat rozā krāsa!

Tagad ir iespējams nokrāsot savus matus iemīļotāko džinsu krāsā un pārsteigt savus draugus ar matiem, kas var tikt pieskaņoti jebkuram stilam. Matus ir iespējams nokrāsot visos džinsu toņos: tumšos, gaišos, viegli balinātos, pasteļzilos. Ar KC Professional ir iespējams iegūt matus tērauda zilus, sudrabaini zilus un pat indīgi vai kosmosa zilus! KC Professional krāsu tehnoloģija ļauj Denim Hair matu toni veidot visiem matu tipiem, krāsām un ādas toņiem.

Šis tonis ir universāls, jo izskatās ideāli jebkuros apstākļos. Mati lieliski izskatīsies Ombrē krāsojuma tehnikā, jo iegūs dabisku krāsu pāreju. Ja vēlies, lai matu tonis būtu diskrēts, tad jāveido multi-dimensināli toņi.