HERBATINT ilgnoturīgās, dabīgās augu matu krāsas

Visdabīgākā un efektīvākā alternatīva profesionāla līmeņa matu krāsošanai mājas apstākļos

Visdabīgākā  un efektīvākā alternatīva profesionāla līmeņa  matu krāsošanai mājas apstākļos

HERBATINT ilgnoturīgās, dabīgās augu matu krāsas

Visdabīgākā un efektīvākā alternatīva profesionāla līmeņa matu krāsošanai mājas apstākļos kopš 1970. gada pirmais dabīgo matu krāsu eksperts, matu krāsošanai bez amonjaka!
Daudzu godalgu, visaugstāko novērtējumu un atzinumu ieguvējs

Visdabīgākā  un efektīvākā alternatīva profesionāla līmeņa  matu krāsošanai mājas apstākļos
 

SVARĪGĀKAIS PAR HERBATINT KRĀSU

Matu krāsas formula ir bagātināta ar dabīgiem 8 augu ekstraktiem, kas būtiski rūpējas par matu stiprināšanu un aizsardzību krāsošanas laikā, tā NESATUR AMONIJU, RESERCINOLU, PARABĒNUS, ALKOHOLU UN SMARŽVIELAS. Dermatoloģiski testēta uz jutīgas ādas. Satur visniecīgāko PPD vielu, kas ļoti retos gadījumos var izraisīt alerģisku reakciju. Vispasaules neatkarīgajā toksiskajā ekspertīzē saņemot apliecinājumu kā vismazāk toksiskā matu krāsa savā kategorijā no visām pasaulē ražotajām ilgnoturīgajām dabīgajām matu krāsām. Atļauts lietot grūtniecēm un vegāniem.

Visdabīgākā  un efektīvākā alternatīva profesionāla līmeņa  matu krāsošanai mājas apstākļos

KĀPĒC HERBATINT MATU KRĀSAS IR TIK ĪPAŠAS

36 piesātināti, eleganti, iedvesmojoši toņi, 6 no tiem FLASH FASHION īpaši košākam, spilgtākam vai niansētākam tēlam. Krāsu toņi un iespēja radīt savu individualizēto toni, ļauj izsmalcinātā veidā izcelt sievietes neatkārtojamo personību, pasvītrot tās maigumu vai tieši pretēji ekspansivitāti. Izvēloties pareizos, atbilstošos toņus un pielietojuma nosacījumus 100% tiek nokrāsoti sirmie mati.
Viegli lietojamie, savstarpēji miksējamie toņi veido specifiskas, skaistas, neatkārtojamas nianses, šķipsnu vai daļēju matu krāsojumu, kas ļauj mājas apstākļos panākt kontrolējamu un drošu krāsošanas procesu, kurš rezultāta ziņā var lepoties ar augsta līmeņa friziersalona meistardarbu. Pareizi, pēc norādījumiem krāsojot, nepārsniedzot laika limitu, pareizi sajaucot krāsu un aktivātora proporcijas, lietojot pēc krāsošanas sinerģiskos, savstarpēji īpaši mijiedarbīgos kopšanas līdzekļus NORMALISING SHAMPOO matu šampūnu, kas atver matu kutikulu un ROYAL CREAM CONDITIONER matu kondicionieri, kas aizver un nolīdzina matu kutikulu, tādejādi sargājot matu struktūru. Gaismas atstarojošais pigments, kas ir krāsas sastāvā, sniedz vēl papildus veselīgu matu spīdumu. Specifiskā patentētā tehnoloģija ļauj ilgstoši noturēt vēlamo matu toni līdz pat 16 -18 mazgāšanas reizēm.

 

KĀ NOKRĀSOT MATUS AR HERBATINT MATU KRĀSU MĀJĀS

 

KRĀSU PALETE

Visdabīgākā  un efektīvākā alternatīva profesionāla līmeņa  matu krāsošanai mājas apstākļos

8 augu ekstrakti HERBATINT dabīgās matu krāsas sastāvā

Jaunākā HERBATINT formula izveidota 2015. gadā satur 8 bioloģiskus augu ekstraktus, ir veiksmīgi pārbaudīta pētījumos uz jūtīgas ādas, vēlreiz apstiprinot uzņēmuma augstos standartus.

ALOE VERA BARBADENSIS (Alvejas ekstrakts)
Aizsargā un baro matus krāsošanas laikā. Alvejas ekstrakta sastāvā esošie vitamīni un minerālvielas spēcīgi piesātina matus ļaujot krāsai iesūkties matā tam nekaitējot.

LIMNANTHES ALBA
Eļļa kas iegūta no tās sēklām mitrina matu un padara to spožāku, tā efektīvi atjauno dabisko eļļas barjeru , kas sargā matu. E,F vitamīni, olbaltumvielas, sķiedrvielas, aminoskābes un glukoze dod apjomu un spīdumu un palīdz krāsai izlgāk saglabāties.

CINCHONA CALISAYA (Hinīna mizas ekstrakts)
Hinīna mizas ekstrakts tonizē un spēcina galvas ādu, paticoties tā sebuma regulējošai darbībai tas sargā gan matus, gan ādu.

HAMAMELIS VIRGINIANA (Raganu lazdas ekstrakts)
Eteriskajām eļļām bagātais augs piedod spēku un mirdzumu matiem, tos nogludinot, attīrot un stiprinot to struktūru.

ECHINACEA ANGUSTIFOLIA
Tai ir ādas attīroša un nomierinoša iedarbība, pateicoties tās sastāvā esošajām eļļām, skābēm un polisaharīdiem. Matus mitrina, atjauno un baro vienlaicīgi aizsargājot ādu.

JUGLANS REGIA (Valriekstu ekstrakts)
Valriekstu antiseptiskās īpašības un barības vielas pastiprina un uzlabo matu krāsu, saglabājot matu un ādas pH līdzsvaru.

RHEUM PALMATUM (Rabarberu ekstrakts)
Rabarberu ekstrakts pastiprina krāsu un aizsargā ādu, dodot gaišumu matu krāsai, nostiprina krāsu matā. pretiekaisuma iedarbība.

BETULA ALBA (Sudrabbērza pumpuru ekstrakts)
Tās mineralizējošās un tonizējošās īpašības,kopā ar mīkstinošo efektu atjauno un aizsargā matus un galvas ādu.

 

HERBATINT VĒSTURE

ANTICA ERBORISTERIA kompāniju nodibināja fitoterapēts un ķīmiķis Michele Albergo. 1960 gadā tika uzsākti pirmie nozīmīgie pētījumi par veselībai un matiem drošu matu krāsošanas metodi, izmantojot augu pigmentus un samazinot ķimisko sastāvu matu krāsā.

60-tajos gados nozarē dominēja un strauji paplašinājās lieli starptautiski matu krāsu ražotāji, kas ražoja efektīvas un agresīvas matu krāsas uz amonjaka bāzes, lai tikai sasniegtu vēlamo krāsas efektu. M. Albergo ieviesa pilnīgi jaunu, līdz šim vēl pasaules mērogā nebijušu formulu ilgnoturīgām (permanentām) dabīgo pigmentu matu krāsām, kuras nesaturēja amonjaku, bet saturēja tikai niecīgu devu peroksīdu, kas vienmērīgi un saudzējoši nokrāsoja matus no pirmās krāsošanas reizes.

Visbeidzot pēc ilgstošiem pētījumiem, ekspermentiem un testiem ar lielu uzvaru vainagojās grandiozais, nozīmīgais darbs – dabiskas, ilgnoturīgas augu matu krāsas izveide, kas respektē gavas ādas un matu veselību un to dabisko skaistumu.1970 gadā dzima HERBATINT, kas nu jau vairāk kā 46 gadus iedvesmojoties no dabas, izceļ sievietes dabisko skaistumu, piedāvājot nu jau 36 dažādus dabiskus un elegantus niansētus toņus no pelēkiem līdz melniem, no blondiem līdz rūsganiem, no sarkanīgiem mahagonijas toņiem līdz fascinējošiem tumšas šokolādes toņiem.

2012 gadā firma tika pārdota Francijas uzņēmumam Finansiere Maconnaise ar ilggadīgu pieredzi dabīgās kosmētikas un pārtikas piedevu ražošanā, kas ievēro visdrošākos, akceptētos standartus veselības un “zaļas pasaules”jomā. 2015 gadā atver jaunu ražotni un ofisa telpas pie Romas, Itālijā. HERBATINT nopērkams 40 valstīs dabīgas, veselīgas produkcijas veikalos, aptiekās un skaistumkopšanas centros.

 

HERBATINT matu krāsas variet iegādāties BONITTA COSMETICS interneta veikalā klikšķinot šeit vai dodoties uz Matīsa ielu 45  Rīgā, Bonitta Cosmetics veikalā.