HERBATINT meistaru ieteikumi blondo matu īpašniecēm

Atdzīvini savu matu krāsu rudenī ar HERBATINT meistaru ieteikumiem

Atdzīvini savu matu krāsu rudenī ar HERBATINT meistaru ieteikumiem

Krāsoti mati prasa vairāk rūpes it īpaši pēc vasaras sezonas.

Lai atdzīvinātu savus matus lieliski noder krāsu vanna: pie saknēm uzklājiet ierasto toni, kamēr pie matu galiem lietojiet citu krāsas niansi.

Ja Jūsu mati ir brūngani, bet vasarā tie kļūst pārāk gaiši, sekojiet HERBATINT dabisko matu krāsu meistaru ieteikumiem, lai saglabātu dzīvīgu matu toni.

Dabiskam spilgtam tonim pie saknēm lietojiet ierasto brūno toni, matu garumā un galos lietojiet par vienu vai diviem toņiem gaišāku HERBATINT N(Dabisko toņu) sērijas matu krāsu.
Piemēram, ja parasti lietojat 7(dabiski blondo) matu krāsu, turpiniet šo pašu krāsu lietot pie saknēm, bet garumā un galos lietojiet 8N vai 9N un atstājiet to uz 20 minūtēm.

Siltam un vibrējošam izskatam pie saknēm izvēlieties ierasto toni, garumā lietojiet D(Zeltainie) vai R(vara) toni, kas ir par 1-2 toņiem gaišāks.
Piemēram, ja parasti lietojat 6(Tumši blondo) krāsu, tad pie saknēm turpiniet lietot to pašu, bet garumā lietojiet 7D vai 8D, lai panāktu medus blondu efektu, ja vēlaties sarkanīgāku toni, izvēlieties 7R vai 8R.

Acerieties ka krāsojot matus garumā vai šķipsnās, matu krāsa jāatstāj uz 20 minūtēm.

 

 

 

6 soļi Jums piemērotākās dabīgās matu krāsas atrašanai