Iepazīšanās ar meistaru - IEVA SILEVIČA

Sertificēta skaistumkopšanas speciāliste, kosmētiķe, ārstniecības persona, ieguvusi Starptautisko CIDESCO diplomu.

IEVA SILEVIČA  kosmētiķe - sejas/ķermeņa ādas kopšanas un estētikas speciāliste

Sertificēta skaistumkopšanas speciāliste, kosmētiķe, ārstniecības persona, ieguvusi Starptautisko CIDESCO diplomu.

Tā kā Ievai sejas un ķermeņa ādas kopšanas joma ir interesējusi jau kopš bērnības, viņa jau vidusskolā pieņēmusi lēmumu savu karjeru veidot tieši šajā nozarē. Pēc vidusskolas beigšanas iestājusies Starptautiskajā CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolā. Tur iegūts diploms kosmētiķes specialitātē, kā arī starptautiskais CIDESCO diploms. Starptautiskais CIDESCO diploms ir prestižākais un visplašāk pazīstamais skaistumkopšanas speciālista profesionālās kvalifikācijas diploms pasaulē - lasīt vairāk. Ieva ir sertificēta Āratniecības persona.

 

Beidzot skolu izgājusi praksi un nu jau vairāk kā 10 gadus strādā BONITTA  WELLNESS / AQUA VILLA SPA salonā kā kosmētiķe - sejas/ķermeņa ādas kopšanas un estētikas speciāliste. Iegūtais augstais kvalifikācijas līmenis, apgūstot profesionālās zināšanas gan Latvijā, gan firmas GERARD'S COSMETIC CULTURE apmācību semināros Itālijā, ļauj veikt visas ādas kopjošās un koriģejošās procedūras, kā arī aparāttehnoloģijas bez invazīvas iedarbības.

GERARD'S COSMETIC CULTURE

Laika gaitā Ieva ir ieguvusi Kosmetologu un kosmētiķu asociācijas apmācīttiesīgas personas sertifikātu, kas ļauj viņai kā pasniedzējai piedalīties BONITTA COSMETICS organizētajos semināros, apmācot ķermeņa un sejas kopšanas speciālistus Latvijā strādāt ar Itāļu kosmētikas ražotāja GERARD'S COSMETIC CULTURE kosmētiku un procedūrām, masāžas tehnikām.

Apgūtās jaunās procedūras un zināšanas semināru veidā tiek nodotas AQUA VILLA SPA / BONITTA WELLNESS meistariem, kā arī esošajiem un jaunajiem sadarbības partneriem. BONITTA COSMETICS semināri ir apstiprināti Latvijas Ārstu Biedrībā, meistariem par dalību tajos dodot TIP punktus.

Ieva izceļ GERARD'S COSMETIC CULTURE individuālo pieeju katram klientam. Jo procedūras laikā maskas, krēmus ir iespējams kombinēt un to iedarbību pastiprināt ar dažādiem augu ekstraktiem un ēteriskajām eļļām, pielāgojot procedūru katra klienta sejas ādas tipam un stāvoklim. Šobrīd, meistaru ērtībām GERARD'S COSMETIC CULTURE piedāvā arī procedūru komplektus (procedūru kastes), kuros ir visi procedūrai nepieciešamie materiāli sadalīti vajadzīgajos daudzumos.

Ieva novērtē arī GERARD'S COSMETIC CULTURE ķermeņa kopšanas produktu, SPA procedūru un klasisko procedūru  lielisko iedarbību.

GERARD'S COSMETIC CULTURE oficiālais izplatītājs Latvijā - BONITTA COSMETICS

 

 

Raksts tapis sadarbībā ar IEVU SILEVIČU, SPA salonā AQUA VILLA SPA Pēterbaznīcas ielā 17, Vecrīgā.

Tālrunis pierakstiem: +371 29196349, +371 67814686
E-pasts: aquavillaspa@bonittacosmetics.lv
www.aquavillaspa.lv