Jolanta salonā Aqua Villa SPA

Iepazīšanās ar meistari Jolantu - masāžas, SPA, vaksācijas un sejas procedūru speciāliste unikālā salonā Vecrīgā - Aqua Villa SPA.

Par Jolantu

Jolanta savu profesionālo karjeru sākusi studējot kosmetoloģijas koledžā un iegūstot skaistumkopšanas speciālista kosmetoloģijā diplomu. Pēc mācību beigšanas izgājusi praksi un nu jau strādā Bonitta  Wellness / Aqua Villa SPA salonā sesto gadu. Kopā ar pārējiem Aqua Villa SPA meistariem, regulāri piedalās gan vietējās, gan starptautiskās mācībās, lai savā jomā sniegtu profesionālus un kvalitatīvus risinājumus.

Pakalpojumi

Jolanta sniedz visus salonā piedāvātos pakalpojumus:
- dažādas profesionālās masāžas kā klasiskā un relaksējošā, eksotiskās masāžas kā Bamboo, kas īpaši patīk saspringtu muskuļu īpašniekiem, īstu šokolādes masāžu - laimes hormonu atgūšanai, Tibetas masāžu, kas sava sastāva zinā ir unikāla un īpaša, ja izmanto patiesi dziedinošo, oriģinālo Tibetas maisījumu, ko patentējusi Gerards Cosmetic culture;
- SPA procedūras, kur izmanto aļģes, aļģu ekstraktus, jūras DNS augu substrātus organisma atjaunošanai, formas korekcijai u.c.;
- vienas no populārākajām sejas kopšanas, pretnovecošanās (anti-aging) un  dabīgi korigējošām procedūrām;
- Rudenī un ziemā noderīgās Dermabrāzijas - ādas slīpēšanas procedūras ar korundu kas neticami efektīvi noslīpē ādas virskārtu mazinot pat dziļas, izteiktas grumbiņas. Tam protams vajadzīgs kurss.

Arī pati brīvdienās labprāt mēdz atslābināties Aqua Villa SPA salonā, baudot procedūras pie kolēģiem. Jolanta uzsver, dažiem tā ir nepieciešamība, bet citiem, kam apstākļi atļauj, dzīves veids, jo, savā ziņā, tā ir atslēgšanās no ikdienas rutīnas. Viena no Jolantas iecienītākajām procedūrām - Tvaika Pelde Ciedru Gultā!

Orientālā vaksācija ar citronu un medus pastu

Uz jautājumu par vispieprasītāko procedūru - atbilde skan, nu protams vasara vai ziema - Orientālā(austrumu) vaksācija ar medus un citrona pastu. Tā ir māksla no meistara puses, jo jāpārzin ne tikai metode, bet pasta jāmāk izjust un tad tā ir visnesāpīgākā, saudzīgākā metode, īpaši bikini zonā, atškirībā no citām vaksācijas un lāzera metodēm.

 

Nākošajā topiskaista.lv rakstā intervija ar Jolantu par orientālo vaksāciju ar medus un citrona pastu.

 

Aqua Villa SPA - unikālas SPA procedūras Vecrīgā

Jolanta pakalpojumus sniedz Aqua Villa SPA salonā Vecrīgā, Pēterbaznīcas ielā 17.
Telefons pierakstiem: +371 29196349, +371 67814686
www.aquavillaspa.lv

*AQUA VILLA SPA pastāvīgajiem klientiem ir lojālā klienta cenas, detalizētāka informācija pieejama Aqua Villa SPA salonā.

Iepazīšanās ar meistari Jolantu - masāžas, SPA, vaksācijas un sejas procedūru speciāliste unikālā salonā Vecrīgā - Aqua Villa SPA.