5 BIEŽAK SASTOPAMĀS KĻUDAS, KURAS PIEĻAUJAM VEICOT MANIKĪRU

Pārak biezas lakas kārtas uzklāšana, karsta ūdens lietošan pēc manikīra un par citām kļūdām lasi rakstā

Pārak biezas lakas kārtas uzklāšana, karsta ūdens lietošan pēc manikīra un par citām kļūdām lasi rakstā

Laikā kad sievietes iekaro pasauli, nekas nevar sabojāt dienu vairāk kā saplaisājis manikīrs vai nolūzis nags. Mēs esam apkopojušas izplatītākās manikīra kļūdas, kuras pieļaujam.

Neuzliec pārāk biezu nagu lakas kārtu
Uzlekot biezu nagu lakas slāni tu nonāksi par soli tuvāk neveiksmei. Katrs lakas slānis palielina traipu un robu rašanās iespēju un krāsa prasīs daudz ilgāku laiku pilnīgai nožūšanai. Vienmēr uzklāj plānu nagu lakas kārtu, kas ātri un vienmērīgi nožūst.

Pagaidi pāris minūtes uzklājot vairākus nagu lakas slāņus. Perfektam manikīram, laku vinmēr uzklāj vienā virzienā.

Izvairies no karsta ūdens
Ja vēlies noturīgu manikīru, tad izvairies no roku mazgāšanas karstā ūdenī vismaz 6 stundas pēc manikīra veikšanas. Karsts ūdens to var sabojāt, tāpēc lieto cimdus, ja nepieciešams veikt darbus kas prasa karsta ūdens lietošanu.

Savukārt auksts ūdens var tev palīdzēt - iegremdē nagus traukā ar aukstu ūdeni un ledu uz 1-2 minūtēm. Šī procedūra palīdzēs nostiprināt un pilnībā nožāvēt nagu laku ļoti ātri.

Nekrati pudelīti
Nesakrati nagu lakas pudelīti pirms uzklāj laku. Kratīšana rada mazus gaisa burbulīšus lakā no kuriem ir jāizvairās, ja vēlies lai manikīrs izskatītos kvalitatīvi.

Tā vietā izmēģini lakas pudelīti rullēt starp plaukstām un pārliecinies par rezultātu.

Neizlaid bāzes kārtu
Tāpat kā labs praimeris ļauj tavam meikapam izskatīties labi katru dienu, bāze palīdzēs tavam manikīram. Bāzes slānis palīdzēs lakai turēties vismaz pāris dienas ilgāk.

Samērcejot vates tamponu etiķī un iesmērējot ar to nagus pirms bāzes uzlikšanas ļaus nagam saglabāt sevī dabiskās eļļas  un dos viendabīgāku nagu krāsu pēc lakas uzlikšanas.

Neapgriez kutikulas
Kutikulu apgriešana ir risks veselībai. Pat skaistumkopšanas eksperti piekrīt ka apgrieztās kutikulās var ļoti viegli veidoties infekcijas. Tā vietā vienkārši atstu kutikulas atpakaļ izmantojot speciālus instrumentus. Tas arī novērsīs nagu lakas pielipšanu ādai, kas var "novilkt" nagu laku no naga un izraisīt plaisas.

Ja pie rokas nav speciāla kutikulas eļļa, izveido to sajaucot olīvu un kokosriekstu eļļu. Uzklāj to uz kutikulas un viegli iemasē.