KRĒMI JAUNEKLĪGAI KAKLA ĀDAI

Par spciālajiem krēmiem, paredzētiem kakla jutīgajai ādai.

Par spciālajiem krēmiem, paredzētiem kakla jutīgajai ādai.

Lai gan es lutinu savu ādu regulāri, tuvojoties 30 gadu vecumam es sāku koncentrēties uz produktiem pret ādas novecošanos. Pēdējā laikā esmu uzzinājusi daudz jauna par kakla krēmiem un par to kāpēc ar parasto sejas krēmu ir par maz. Esmu iesākusi lietot kakla krēmu un vēlos dalīties ar rezultātiem.

Nesen uzzināju ka kakla āda ir savādāka kā āda uz sejas. Tā ir plānāka un daudz ātrāk parāda pirmās novecošanās pazīmes. Ja jūs esat līdzīgas man un pārbaudat ziņas mobilajā tālrunī ik pēc 5 sekundēm, jūs iespējams pakļaujat, jutīgo ādu vēl lielākai slodzei.

To sauc par "tehnoloģiju kaklu", bieža kustība skatoties lejup uz savu telefonu var radīt grumbas kakla ādā. Cilvēki ieskatoties savā telefonā vidēji 221 reizi dienā, bet man šķiet ka es apskatu savu iPhone vēl biežāk. Esot pilna laika blogere, mana dzīve paiet internetā pārskatot e-pastus, atbildot uz komentāriem un publicējot ziņas grupu čatos, esmu droša ka manam kaklam noderētu papildus aizsardzība pret grumbām un krunkām.

Un te man palīdz krēms kaklam, es to lietoju, jo tas labi darbojas kopā ar pārējiem produktiem, kurus ikdienā izmantoju. Tas padara ādu elastīgāku. Pāris nedēļu laikā pamanīju ka āda ir kļuvusi gudāka un svaigāka. Horizontālās kakla līnijas ir mazāk pamanāmas un mana "tehnoloģiju kakla" izskats ir ievērojami uzlabojies.

 

 

avots: http://lifewithme.com/importance-neck-cream/