Frizētava "Stila Kods" par roku un nagu kopšanu ziemā

Baiba Rude stāsta par nagu kopšanu un krāsošanu, manikīru un parafīna terapiju

Baiba Rude stāsta par nagu kopšanu un krāsošanu, manikīru un parafīna terapiju

Par nagu krāsošanu

Krāsojot nagus vienmēr izmanto bāzi, krāsu un topu. Bāze un tops palīdzēs krāsai ilgāk turēties un izskatīties svaigai. Ja krāso nagus ar tumšu laku(sarkani, brūni , melni), tad noteikti izmanto bāzi, tumša nagu laka tāpat kā smēķēšana ar laiku var padarīt dabīgos nagus dzeltenus - bāze pasargās tavu nagu.

Lai gan nagu laka šķiet nožuvusi jau pēc dažām minūtēm, atšķirībā no gēla lakas parastai nagu lakai lai pilnībā nožūtu, vajadzīgs laiks līdz pat 2 stundām. Šajā laikā vajadzētu izvairīties no stipras roku mazgāšanas un nagu beršanas. Atceries: jo vairāk lakā ir krāsas pigments(melna, sarkana, brūna), jo ilgāk tā žūs. Savukārt gēla laka UV staru lampā pilnībā nožūst ļoti ātri un neprasa īpašu uzmanību pirmajās stundās pēc lakas uzklāšanas.

Ko darīt pirms manikīra apmeklējuma?

Pirms nāc uz manikīra/pedikīra procedūrām tikai nomazgā rokas/kājas. Nebūtu ieteicams pašai apgriezt nagus vai ienadžus - ja jau dodies pie manikīra meistara, kāpēc pirms tam veikt manikīru pašai? Veicot manikīru meistars parūpēsies gan par naga formas izveidi, gan ienadžiem, gan kutikulu. Turklāt, ja vēlies lai nagi tiktu nolakoti ar gēla laku, tad naga formai ir jābūt pareizi izveidotai, pretējā gadījumā laka var nenosegt naga galu un rezultāts nebūs tik kvalitatīvs.

* Gēla lakas noturību nevar solīt uz ļoti īsi apgrieztiem nagiem. Naga galiņš ir jāapstrādā ar materiālu pienācīgi, bet uz līdz ādai apgrieztiem nagiem to izdarīt ir ārkārtīgi grūti.

Sausa roku āda ziemā

Sala un mitruma iedarbībā ziemā roku āda tiek stipri sausināta, dažreiz pat tik ļoti ka tā var sākt plaisāt un asiņot. Tāpēc ļoti ieteicams regulāri lietot roku krēmu un kutikulas eļļu. Ziemā izvēlies barojošo roku krēmu, mitrinošie krēmi ziemā var pat kaitēt - tie labāk aizsargā no saules un karstuma iedarbības vasarā. Obligāti lieto cimdus un cepuri, tie pirmie palīdzēs aizsargāt ādu, nagus un matus no nelabvēlīgās ietekmes.

Ja plaisā āda pirkstu galos, tas var liecināt par vitamīnu trūkumu, Latvijā ēdam sezonāli, tas nozīmē ka vasarā uzņemam vitamīnus, bet ziemā bieži mēdz būt vitamīnu trūkums, kas atsaucas uz ādas, nagu un matu veselību.

Parafīna terapija rokām

Parafīnam piemīt supermitrinošas, dziļi barojošas īpašības, jau pēc pirmās 20-30 minūšu terapijas rokas kļūst maigākas, zīdainākas un atgūst dabisko mitruma līmeni.
Terapiju iespējams veikt gan pirms, gan pēc manikīra, tomēr ieteicams to veikt pēc manikīra. Kāpēc gan veikt procedūru un pēc tās attaukot - atkal sausināt nagus, kutikulu ar nagu lakas noņēmēju?
Terapijas laikā meistars ar skrubi attīrīs atmirušās ādas šūnas, pēc tam jūs rokas vairākas reizes iemērksiet parafīna vanniņā un uz rokām tiks uzvilkti speciāli cimdi vai tās ietītas dvielī, lai parafīns lēnāk atdzistu. 10-20 minūtes parafīnam atdziestot, tas iedarbosies uz roku ādu. Silts tas atver poras un izvada toksīnus, atdziestot - baro un mitrina, rada arī liftinga efektu, padara roku ādu ļoti zīdainu un mīkstu. Pēc tam parafīna plēvīti viegli novelk nost no rokas.

Labākam un noturīgākam efektam iesakām parafīna terapijas kursu: pirmo mēnesi procedūru atkārto katru nedēļu, pēc tam, efekta nostiprināšanai, reizi mēnesī.

Ievēro: pēc parafīna terapijas, mitrināšanas rezultātā, parastā nagu laka var ātrāk nonākt nost. Uz gēla lakas noturību parafīna terapija neatstāj iespaidu.

 

Parafīna terapija salonā "Stila Kods" maksā tikai 6.00EUR;
klasiskais manikīrs 8.00EUR


Raksts tapis sadarbībā ar ●Baibu Rūdi- Labsvārdu●
frizētavā "Stila Kods"