Manikīrs vīriešiem

Manikīrs veiksmīgam un par sevi pārliecinātam vīrietim Double Sun studijā

Manikīrs veiksmīgam un par sevi pārliecinātam vīrietim Double Sun studijā

Manikīrs vīriešiem

Manikīrs ir viens no pakalpojumiem, no kuriem vīrieši mēdz izvairīties informācijas trūkuma dēļ. Īstenībā manikīrs palīdzēs saglabāt Jūsu rokas un nagus veselīgus un vienlaicīgi dos tiem patīkamu izskatu - tas ir kas vairāk kā estētiska procedūra. Atkarībā no profesijas, vīrieša rokas ikdienā var tikt pakļautas lielai slodzei, tās kļūst raupjas, aiz nagiem un pie kutikulām bieži uzkrājas netīrumi - kvalitatīvs manikīrs to spēj mazināt.

Iepazīstoties, rokas ir vienas no pirmajām, kam tiek piek pievērsta uzmanība un, kas atstāj iespaidu par cilvēka statusu un attieksmi pret sevi. Par veiksmīgu darījumu cilvēku īpaši liecina koptas rokas un nagi.

 

Vīriešu manikīrs ietver:

1. nagu apgriešanu - apgriezta tiek tikai baltā naga daļa, arī mājās griežot nagus centieties nogriezt tikai balto daļu, nogriežot nagu pārāk īsu varat viegli savainot naga sakni, kas var novest pie dažādām naga veselības problēmām. Nagu formu vīriešiem veido sekojot dabiskajai naga līnijai.

2. naga malas nopulēšanu - to veic ar nagu vīlīti, lai izlīdzinātu asas sķautnes, kas radušās griežot nagu. Nenopulējot naga malu, tas var ķerties aiz apģērba, kā arī šķautņu vietās viegli krājas netīrumi.

3. kutikulas atbīdīšanu un apgriešanu.
Lai gan kutikulu nav ieteicams griezt un parasti to tikai atbīda, tomēr, ja tā ilgstoši nav kopta un ir bieza un gara, to pēc atbīdīšanas arī nogriež. Kutikula aizsargā nagu, tomēr tās uzturēšana ir svarīga, lai izvairītos no nejaušiem iegriezumiem un infekcijas rašanos pašā kutikulā. Ja kutikula ir izaugusi pārak liela un gara, to ir daudz vieglāk savainot.

4. nagu un kutikulas mitrināšanu.
Manikīra procedūras laikā kutikulas tiek mīkstinātas un apstrādātas ar eļļu un citiem speciāliem līdzekļiem, lai mazinātu sēnīšu rašanās risku.

 

Vīriešu manikīrs Double Sun studijā

Manikīrs veiksmīgam un par sevi pārliecinātam vīrietim Double Sun studijā

Lai gan manikīru var veikt mājās, ja vien varat to atļauties, ļoti ieteicams to darīt pie speciālista - nagu kopšana var izklausties ļoti vienkārša, tomēr viegli varat iegūt kādu infekciju, nejauši savainijot kutikulu. Mūsdienās vīriešu manikīrs gan specializētajos salonos, gan frizētavās, kas piedāvā manikīra pakalpjumus, nav nekas neparasts, tāpēc nebaidies to izmēģināt. Double Sun studijā Rīgā, Avotu ielā 10

Talrunis pierakstiem: +371 29 414 419