Par vaksācijas procedūrām, vaskiem un matiņu ieaugšanu.

Ko darīt pirms un pēc vaksācijas? Kā mazināt matiņu ieaugšanu? Vaksācija ar cukura vasku salonā Boutique Lea

Ko darīt pirms un pēc vaksācijas? Kā mazināt matiņu ieaugšanu? Vaksācija ar cukura vasku salonā Boutique Lea

Boutique Lea par vaksāciju. Ko darīt pirms un pēc vaksācijas? Kā mazināt matiņu ieaugšanu? Vaksācija ar cukura vasku. 

Ko darīt pirms un pēc vaksācijas?

  Pēc vaksācijas āda ir atvērta vietā, kur pirms tam bijis matiņš, tāpēc pirmās 3 dienas pēc procedūras nav ieteicams iet pirtī vai vannā - āda viegli var apdegt un iekaist. Šajā laikā vērts lietot līdzekļus, kas palēnina matiņu augšanu un samazina ieaugšanu, piemēram, avokado serumu. Regulāri pēc vaksācijas lietojot šādus līdzekļus, to efekts pastiprināsies - tavi matiņi kļūs gaišāki, trauslāki un vājāki. Ja dienu pirms vaksācijas būsi gājusi pirtī vai karstā vannā, āda būs jutīgāka vaksācijas laikā. Lai mazāk sāpētu, vaksāciju veic pēc mēnešreizēm, neiesakām to darīt nedēļu pirms mēnešreizēm. Pirms un pēc vaksācijas noteikti neiesakām sauļoties solārijā un uzreiz pēc vaksācijas nebūtu vēlams uzturēties saulē. Atceries - spalviņas lēnāk ataugs, ja vaksāciju veiksi dilstošā mēnesī.

Kā mazināt matiņu ieaugšanu pēc vaksācijas?

  Lai mazinātu matiņu ieaugšanu lieto mitrinošo kosmētiku, kurā ir mazāks eļļas sastāvs - eļļa var traucēt matiņiem izlauzties līdz ādas virspusei. Gadījumos, kad zinām ka klientam matiņi pēc vaksācijas pastiprināti ieaug, pēc procedūras ādu apstrādājam ar avokado serumu. Avokado serumu vari lietot arī mājās līdz 3 diennaktīm pēc procedūras, kamēr āda, vietā, kur bija matiņš, vēl ir atvērta un serums tajā var iekļūt un iedarboties. Mēs savā salonā piedāvājam vaksāciju ar cukura vasku, pēc tās matiņi ieaug retāk. Dabiskais cukura vasks nerada alerģisku reakciju un klienti saka ka šī vaksācijas metode ir mazāk sāpīga.

  Ja matiņš ir ieaudzis, tas obligāti ir jāizņem. Ja tas ir ieaudzis tikai zem ādas virskārtas, to vari izdarīt pati ar roku. Ja matiņi mēdz stipri ieaugt, pēc izņemšanas uz ādas atstājot pigmentus un rētas, tad ieteicams izvēlēties lāzerepilāciju. Ļoti retos gadījumos matiņš var ieaugt dziļāk un pašai to neizdosies izņemt, tad vajadzēs doties pie vaksācijas meistara, kurš higiēniski apstrādājot ieaugušo matu ādas zonu, ar instrumentu palīdzību izņems ieaugušo matiņu ārā.

Par vaksācijas vaskiem

  Visi vaksācijas vaski dalās cetajos vaskos un karstajos vaskos. Cietos vaskus lieto rokām un kājām, tos uzklāj uz ādas un norauj ar pašu vasku. Jutīgākām ķermeņa daļām izmanto karstos vaskus, kurus norauj izmantojot speciālu papīru. Gan cietie, gan karstie vaski katram ražotājam atšķiras gan ar sastāvu, gan konsistenci. Salonā laika gaitā esam izvērtējušas dažādus vaskus un izvēlējušās katrai ķermeņa zonai piemērotāko un vienmēr izvēlamies vaskus, kas nemēdz radīt alerģisku reakciju.

  Ja veic vaksāciju mājās, atceries: vasks jāuzklāj pareizi - jāuzklāj matiņu augšanas virzienā un jārauj pretējā, savādāk matiņi nepielips vaskam un neizrausies. Vari droši izmēģināt dažādu ražotāju vaskus, līdz atrodi ar kuru tev ir vispatīkamāk strādāt un sasniedz labāko rezultātu.

Vaksācija Boutique Lea salonā

  Mēs piedāvājam vaksāciju gan ar parasto, gan cukura vasku. Atnākot uz vaksācijas procedūru, dezinficēsim ādu un pēc tam apstrādāsim to ar speciālo kosmētiku, no tās notīrot kosmētikas, dezodoranta, eļļas un ķermeņa krēmu paliekas. Pēc vaksācijas procedūras lieko vasku noņemam un ādā iesmērējam mitrinošu līdzekli. Ja zinām ka klientam ir problēmas ar matiņu ieaugšanu, papildus pielietojam avokado serumu.

  Nākošo reizi nāc uz pocedūru vismaz pēc 3-4 nedēļām, kad matiņi ir ne mazāk kā 4mm gari.

 

Raksts tapis sadarbībā ar Zani Kalniņu salonā Boutique Lea

Izmanto 40% atlaidi vaksācijas procedūrām mūsu salonā šeit!