Slaidinošās un anticelulīta procedūras Boutique Lea salonā

Sagaidot vasaru kopā ar Boutique Lea baudi vakuuma aparātu masāžu ar bandāžu, limfodrenāžas procedūras un slaidinošās masāžas.

Sagaidot vasaru kopā ar Boutique Lea baudi vakuuma aparātu masāžu ar bandāžu, limfodrenāžas procedūras un slaidinošās masāžas.

Aparātu un medus anticelulīta slaidinošās masāžas figūras korekcija

  Pavasarī mums īpaši aktuālas kļūst slaidinošās un anticelulīta procedūras. Sagaidot vasaru kopā ar Boutique Lea baudi vakuuma aparātu masāžu ar bandāžu, limfodrenāžas procedūras un slaidinošās masāžas.

Medus anticelulīta masāža

 Cīņā ar celulītu sevi kā īpaši efektīvu ir pierādījusi medus anticelulīta masāža. Šī masāžas metode ir nākusi no tibetas un izmantota jau pirms vairākiem tūkstosiem gadu.

  Masāžas laikā notiek strauja asinsrites, vielmaiņas un skābekļa kustbas organismā uzlabošanās. Rezultātā tā paaugstina organisma tonusu, palīdz figūras koriģēšanai un siprina imunitāti. Medus masāža lieliski attīra un atjauno ādu. Šī masāža īpaši tiek ieteikta arī locītavu slimību un vielmaiņas traucējumu gadījumā,jo aktivizē visu ķermeni uzlabojot tā atjaunošanās procesus. Medus masāžu veic 2-3 reizes nedēļā un izteiktu efektu iegūsi pēc 10-15 seansiem.

*Pēc masāžas vēlams izdzert 1,5-2 litrus ūdens. Tas pastiprinās mašāžas iedarbību un palīdzēs vēl vairāk uzlabot organisma stāvokli.

Vakuuma aparātu masāža ar ietīšanu(bandāžu)

  Atsevišķām problēmzonām palīdzēs vakuuma aparātu masāža un bandāža.

  Vakuuma masāžas aparāts piesūcas pie ādas, paceļot tauku slāni, celulīta šūnu membrānu padarot caurspīdīgu, kas ļauj no tām vieglāk izvadīt šlakvielas. Dziļā mehāniskā iedarbība uz tauku audiem uzlabo asinsriti, likvidē tauku nogulsnējumus, sašaurina un mīkstina problēmzonas. Masāžas laikā mehāniski tiek šķeltas tauku šūnas, samazinot to apjomu un padarot ādu gludāku.

  Masāža stimulē muskuļu aktivitāti, kā arī veicina olbaltumvielu, elastīna, kolagēna sintēzi. Šīs vielas tieši atbild par ādas izskatu, tvirtumu un jauneklīgumu. Vakuuma masāžas rezultātā iespējams iegūt un uzlabot stingru ķermeņa kontūru.

  Pēc procedūras klientu ar aļģu masku ietin speciālā kompresijas plēvē. Aļģu maska satur daudz vērtīgas vielas, kas baro un mitrina ādu, padarot to gludu un tvirtu. Kopā ar vakuumaparāta masāžu tā ir īpaši efektīva figūras korekcijai, cīņai ar celulītu un strijām.

  Gludu un skaistu ādu iespējams iegūt jau pēc dažām procedūrām.

Īpašie piedāvājumi Boutique Lea salonā

  Pavasarī medus anticelulīta masāža pieejama ar 50% atlaidi; vakuuma aparātu masāža ar ietīšanu - ar 33% atlaidi.

  Šos un citus Boutique Lea salona īpašos piedāvājumus skati skaistas-atlaides.lv mājas lapā.