Karīna Kazanova par uguns masāžu Boutique Lea salonā

Viena no pirmajām uguns masāžas meistarēm Latvijā par uguns masāžu un tās ietekmi uz organismu

SPA speciāliste un masāžas meistare Karīna Kazanova

Karīna Kazanova

Karīna Kazanova SPA speciālista un masiera profesiju apguvusi "ART BALTIC SPA" skolā un piedāvā savus pakalpojumus jau trešo gadu. Piedāvāto pakalpojumu klāstā ir klasiskās masāžas, Indijas Čampi masāža, karsto akmeņu masāžas, pēdu reflektorā masāža, samuraju masāža, fitness-sporta masāža sievietēm, vakuuma procedūras, anti-celulīta medus masāža, teipošana, spa procedūras un aromterapija.

Regulāri atjaunojot un papildinot savas zināšanas, šogad Karīna salonā Boutique Lea kā viena no pirmajām Latvijā piedāvā uguns masāžu. Lai gan uguns masāža jau kādu laiku ir ļoti populāra Krievijā, Latvijā tā ir jaunums.

Uguns masāža

Kam īpaši piemērota uguns masāža

Uguns masāža ir vecā Tibetas masāža, tā ir ārstnieciskā audus atjaunojošā masāža, kas īpaši palīdz cilvēkiem, kas slimo ar bronhītu, smēķētājiem plaušu attīrīšanai kā arī vispārējai imunitātes stiprināšanai. Vienlaikus uguns dziļi izkarsē organismu palīdzot likvidēt lieko svaru un celulītu. Pirmie pamanāmie masāžas efekti ir celulīta un liekā svara samazināšanās.

Procedūru ieteicams veikt kursa veidā reizi nedēļā 3-7 nedēļas. Jūtami efekti ir pamanāmi pēc 3. masāžas reizes. Uguns masāžu ir iespējams veikt atsevišķi kājām - tā piemērota sportistiem muskuļu atslābināšanai un izsildīšanai, saspringtiem, piedzītiem muskuļiem, gadījumos, kad ar rokām nav iespējams izmasēt muskuli.

Uguns masāžas norise

Uguns masāža ilgst stundu, to sāk ar klasisko masāžu un turpina ar uguns procedūru. Dažādu zālīšu maisījumā siltā ūdenī iemērc dvieli un to uzklāj uz muguras, ļauj tam iedarboties un pēc tam virs otra dvieļa veic uguns rituālu. Liesma darbojas uz kakla, muguras un muguras lejasdaļas zonām.

Pēc uguns nodzēšanas organismā jūt karstumu, sākas svīšana un notiek izsilšanas un detoksikācijas process. Uguns procedūra izsilda ķermeni līdzīgi kā ejot pirtī vai saunā, bet tiek izsildīti dziļāki audi un daudz spēcīgāk.

Masāža ir pilnīgi droša, starp uguni un ķermeni vienmēr atrodas divi ūdenī izmērcēti dvieļi un uguns laikā uz galvas arī tiek uzklāts dvielis pasargājot matus un galvu no nelabvēlīgās karstuma ietekmes.

 

!!! Diemžēl likuma izmaiņu dēļ uguns masāžu Boutique Lea salonā vairs nepiedāvājam !!!

Viena no pirmajām uguns masāžas meistarēm Latvijā par uguns masāžu un tās ietekmi uz organismu

Raksts tapis sadarbībā ar Karīnu Kazanovu Boutique Lea salonā Rīgā, Katrīnas ielā 2-2
Tālrunis pierakstiem +371 25315553