Vakuuma masāža ar ietīšanu aļģu maskā Boutique Lea salonā

Slaidinoša pretcelulīta procedūra lieliskam augumam vasarā

Slaidinoša pretcelulīta procedūra lieliskam augumam vasarā

Vakuuma masāža pretcelulīta procedūra

Vakuuma masāža ir efektīva celulīta likvidēšanai, tauku nogulsnējuma likvidēšanai gurnu sānu daļā, uz vēdera, augšstilbiem un sēžamvietas zonā. Masējot celulīta skartās zonas, vakuuma iedarbības rezultātā notiek mehāniska tauku šūnu šķelšana, limfodrenāža un saistaudu stiprināšana. Vakuuma masāža stimulē muskuļu aktivitāti, kā arī veicina olbaltumvielu, elastīna un kolagēna sintēzi.

Procedūras norise

Procedūru iesāk ar problēmzonas izmasēšanu. Pēc tam to saeļļo ar speciāli sagatavotu apelsīna un kanēļa eļļu, kas palīdz sadedzināt taukus. Vakuuma masāžu veic ar speciālu aparātu, kura bankas piesūcas pie ādas, masieris tas virza pāri problēmzonām, paceļot un izmasējot tauku slāni. Vakuuma stiprums tiek individuāli pielāgots atkarībā no klienta ādas jutīguma un sāpju sliekšņa. Procedūra, apstrādājot vēderu, kājas dupsi un rokas, ilgst 50 minūtes.

Ieguvumi

Šī intensīvā masāža uzlabo vielmaiņu un asinsriti. Celulīta šūnu membrānas kļūst caurlaidīgas, kā rezultātā no šūnām vieglāk izvadās šlakvielas. Samazinoties šūnu apjomam, āda kļūst gluda un tvirta. Vakuuma masāžas rezultātā iespējams iegūt uzlabotu un stingru ķermeņa kontūru.

Pēc procedūras jādzer daudz ūdens, lai labāk izvadītu toksīnus. Vakuummasāža nav ieteicama, ja ir paaugstināts asinsspiediens.

Kurss

To ieteicams veikt 3 reizes nedēļā, pilnu kursu izejot 10-15 apmeklējuma reizēs. Kursu iespējams atkārtot reizi 4 mēnešos. Parasti procedūras efektus var pamanīt jau pēc trešas apmeklējuma reizes, atsevišķiem klientiem tie ir redzami jau pēc pirmā apmeklējuma.

Vakuuma masāžas cenas maijā

Vienai problēmazonai pēc izvēles - augšstilbiem, sēžamzona, vēdera zonai 20 minūtes - 12EUR (parastā cena 25eur).
Visām problēmzonām - augšstilbi, sēžamzona, vēdera zona 50 minūtes - 17EUR (parastā cena 25eur).
Visām zonām + ietīšana aļgu maskā 70 min - 20eur (parastā cena 30eur).
 

 

Raksts tapis sadarbībā ar Zani Kalniņu salonā Boutique Lea, Rīgā, Katrīnas ielā 2-2 Tel.:+371 25315553