ZĪDA GULTAS VEĻA TAVAM SKAISTUMAM

Ja tev ir trausli, lūztoši mati vai sausza āda, zīda gultas veļa var palīdzēt. Par zīda veļas pozitīvo ietekmi uz sievietes veselību.

Ja tev ir trausli, lūztoši mati vai sausza āda, zīda gultas veļa var palīdzēt. Par zīda veļas pozitīvo ietekmi uz sievietes veselību.

Vairāk kā tikai guļamistabas uzlabojums vai veids kā izcelt savus spilvenus, zīda spilvendrānas ir skaistuma noslēpums, ko izmantojuši visos laikos. Gulēšana uz zīda spilvendrānas dod daudz ieguvumu gan ādai, gan matiem. Te būs daži iemesli kādēļ tev vajadzētu relaksēties zīdā:

Atvēsinošais efekts

  Zīds ir dabiski vēss tam pieskaroties, kas palīdzēs samazināt sviedru izdalīšanos guļot un dos daudz patīkamāku miegu. Mazāk sviedru nozīmē mazāk eļļainu matu un noturīgāku frizūru, kurš gan to nevēlētos? Samazināta svīšana uzlabo arī ādas stāvokli. Ja guļot daudz svīsti, sviedri paliek uz ādas, kas var radīt ādas mikroplīsumus.

Mitrumu saglabājošs

  Kokvilnas veļa ir dabiski absorbējoša un var sausināt ādu. Gulēšanu uz kokvinas spilvena var salīdzināt ar gulēšanu uz lielas vates bumbas, kas uzsūc visus serumus un krēmus, sausinot tavu ādu, kamēr guli. Ikvienam ar sausu ādu vajadzētu apsvērt zīda gultasveļas iegādi, kas ļauj ādai saglabāt dabisko mitruma līmeni un saglabā ādas svaigo izskatu.

Neizraisa alerģijas

  Ja tev ir jutīga āda, zīda spilvendrānas var kļūt par taviem jaunajiem labākajiem draugiem. Atsaucoties uz Everyday Health: "Zīda audumā ražošanas procesā netiek pievienota neviena potenciāli kaironoša viela un tas satur dabiskas vielas, kas atgrūž dažādus vides alergēnus, ieskaitot putekļu ērcītes, pelējumu un dažādas sēnītes." Putekļi un pelējums uz manas sejas - nē, paldies!

Mīkstākiem matiem

  Zīda slīdošā tekstūra samazina matu lūšanu un šķelšanos, kad tie berzējas pret spilvenu. Tā kā zīds ir mazāk absorbējošs, tas nesausinās matus, saglabājot tavu ieveidoto frizūru nedaudz ilgāk.

 

 

avots: http://lifewithme.com/silk-pillowcase-benefits/