Iepazīšanās ar frizieri INESI MORDVIČEVU

Friziere - koloriste, silko dabiskā zīda matu gumiju autore

Inese Mordvičeva - friziere, koloriste, SILKO zīda matu gumiju autoreFriziere - koloriste, silko dabiskā zīda matu gumiju autore

INESE

Inese strādā par frizieri jau gandrīz 10 gadus, tas ir viņas aicinājums jau no bērnības, kad viņai visiem paticis taisīt frizūras. To pilnība sapratusi studējot augstskolā, kur joprojām draudzenēm pinusi bizītes un krāsojusi matus.

Profesionālo izglītību ieguvusi Kolonnas Mācību Centrā pēc kursu beigšanas uzreiz sakot strādāt frizētavā. 2015. gadā izgājusi 6 mēnešu kolorista kursus - kvalifikācijas celšanas kursus, iegūstot kolorista specializāciju.

Frizētavā Inese protams dara visu - gan krāso, gan griež un veido frizūras gan sievietēm, gan vīriešiem.

 

MATU KRĀSOŠANA

Gan vīriešiem, gan sievietēm šobrīd modē atgriežas dažādi balinātie toņi dažādās krāsojuma tehnikās balinot matu galus, noņemot krāsu u.c.

Populāra ir Soft Ombre tehnika, kad tiek izbalinātas tikai matu šķipsnas līzīgi kā balayage tehnikā, panākot saulē izbalējušu matu efektu.

Viena no jaunakajām ir Air Touch tehnika - frizieris fēnojot matus ar fēnu izpūš matu šķipsnas, kuras izbalina follijā, radot krāsojumu ar miglas efektu. Šajā tehnikā krāsoti mati piestāv arī vīriešiem, jo krāsas pāreja ir ļoti nemanāma. Inese Air Touch tehniku ir iemācījusies tieši seminārā par moderniem matu krāsojumiem vīriešiem.

FRIZŪRAS 2020. GADAM

 Šogad gariem un ļoti gariem matiem Vācijā aktuāla ir "half topknot" - puscopes frizūra - matus no galvas virspuses(kroņa) saviņķelē copē un pārējos atstāj izlaistus. Obligāts aksesuārs šai frizūrai ir lieli apaļi auskari.

Tā ļauj savākt priekšējos matus copē, kur tie netraucē un reizē atstāt izlaistus pārējos matus.

Zīda matu gumijas aksesuāri

SAUDZĪGAS MATU GUMIJAS UN AKSESUĀRI

Pirms pāris gadiem, strādājot ar sievietēm, kurām ir balināti vai krāsoti ar stipru krāsu mati, Inese novēroja ka viņām mati ir pūkainaki un aplauzti virspusē. Un bieži šiem klientiem matos bijušas šauras gumijas vai asas sprādzes, kuras bojā matus un, pat lietojot labus šampūnus un maskas, tie lūzt.

Arī matu sakārtojumam ir nozīme - bieži taisot copes, matu locījuma vietās, tie vieglāk nolūzt un šo efektu vēl vairāk saasina šauras, stingras gumijas no raupja materiāla.

Būtiska nozīme ir materiālam no kura ir izveidota gumija - maigāki un dabiski audumi, kā piemēram zīds, ne tikai nenolauž matu un neusūc dabiskās eļļas no mata, bet arī laika gaitā izdala zīda sastāvdaļas, kas baro un stiprina matu.

Iesakot klientiem izvēlēties kvalitatīvākus matu aksesuārus, Inese nonāca pie secinājuma ka īsti nezinot, kur Latvijā tādus atrast. Tobrīd zināja tikai interneta veikalus Amerikā un Francijā, kas piedāvā zīda matu gumijas, tomēr tur tām cenas ir ļoti augstas. Tā radās doma par savu kvalitatīvu matu gumiju izveidošanu.

 

Nākošajā rakstā lasiet par SILKO - Ineses Mordvičevas Latvijā ražotām dabiskā zīda matu gumijām.

SILKO matu gumijas: https://www.facebook.com/silkohairaccessory/

 

Raksts tapis sadarbībā ar Inesi Mordvičevu