INESE MORDVIČEVA par silko zīda matu gumijām

SILKO - Latvijā ražotas dabiskā zīda auduma saudzējošas matu gumijas

Matu gumijasSILKO - Latvijā ražotas dabiskā zīda auduma saudzējošas matu gumijas

DABISKĀ ZĪDA MATU GUMIJAS

Strādājot ar klientiem, kam ir bojāti mati, dēļ nekvalitatīviem, abrazīviem matu aksesuāriem Inesei radās doma par savu kvalitatīvu matu gumiju razošanu. Sākumā bija doma pašai šūt zīda matu gumijas, bet zīda audums ir ļoti grūti apstrādājams, tas ir mīksts un kustīgs, tāpēc tagad tās šuj šuvēja, kas specializējas darbā ar zīdu. Tika izmēģināti dažādi gumiju modeļi un veidi, gan audumam, gan iekšējās gumijas formai un veidam, lai atrastu labāko risinājumu, kas ļauj matus labi saturēt un zīda audumam neizslīdēt, tajā pašā laikā tiem nekaitējot.

Atrodot labāko risinajumu, pagājušajā gadā tika izveidots SILKO brends un uzsākta matu gumiju pārdošana. Sākumā interese bijusi maza, tomēr klientiem saprotot šo gumiju priekšrocības, tās sāk pirkt arvien vairāk.

Saudzīgas zīda matu gumijas

SILKO MATU GUMIJU ĪPAŠĪBAS

SILKO matu gumijās tiek izmantots dabīgs zīda audums no Itālijas, kas nesatur nekādus piejaukumus. Dabiskā zīda vērtīgākās īpašības ir gan mata dabisko eļļiņu neuzsūkšana audumā, gan zīda proteīnu izdalīšana, padarot arī pašus matus zīdainākus. Tas ir līdzīgi kā ar zīda spilvendrānām, kuras ļoti labvēlīgi iedarbojas uz ādu, to barojot un padarot maigāku. Arī SILKO matu gumijas forma nav nejauša - tā ļauj sadalīt gumijas spiedienu uz lielāku matu laukumu, kas mazina mehānisku matu bojāšanu.

Ir sievietes, kas ilgstoši meklējušas šāda tipa saudzīgas matu gumijas, bet nav varējušas atrast, līdz izmēginājušas SILKO.

KĀ ZINĀT KA JŪSU MATU AKSESUĀRI BOJĀ MATUS

Viena no pazīmēm, ka matu gumija ir cēlonis matu lūšanai - ja dienas beigās izņemot gumiju no matiem ap to ir apķērušies izkrituši vai nolauzti mati. Tomēr visdrošāk par to ir pārliecināties uz laiku izvairoties no matu aksesuāru lietošanas un nevērojot vai matu stāvoklis uzlabojas vei ne un izkritušie un nolauztie mati paiek mazāk.

Vienlaikus ir jāatceras ka cilvēkam dabiski izkrīt ap 100 matiem dienā, kuri nokrīt uz zemes un drēbēm, ja mati paliek izlaisti. Bet, ja mati ir saspiesti kopā ar gumiju vai citiem aksesuāriem, izkritušie mati izķemmēsies vai mazgājot izslīdēs uz dušas grīdas, kas var radīt iespaidu ka tie izkrīt vairāk. Kvalitatīvā, saudzīgā gumijā paliks tikai daži atsevišķi mati.

Izmantojot saudzīgākus matu aksesuārus, tie mazāk pūkosies un būs vieglāk ataudzējami.

Maigas matu gumijas no zīda

SILKO SAUDZĪGĀS ZĪDA MATU GUMIJAS UN TO KOPŠANA

SILKO Latvijā ražotās dabiskā zīda matu gumijas ikdienā saudzēs Jūsu matus, mehāniski nenoslogojot tos, neberžot un nesausinot, bet tieši pretēji mīkstinot un stiprinot Jūsu matus.

Sākumā, lietojot SILKO zīda gumijas, var šķist ka mati vakarā izkrīt vairāk nekā ar parastajām gumijām, tas ir tāpēc ka zīda gumija neplīp ar matiem un mati, kas parasti ir apķērušies ap matu gumiju tiek vēlāk izķemmēti vai izslīd mazgājot.

SILKO zīda matu gumijas var mazgāt saudzīgā režīmā, pēc mazgāšanas tās tikai nosusina neberžot un atstāj uz dvieļa dabiskā ceļā nožūt. Tās nedrīkst likt uz sildītāja vai tiešos saules staros, tas tikai izkaltēs zīda audumu un tas paliks ciets un stīvs.

Ja vēlaties, zīda gumiju var gludināt smalkai veļai paredzētā režīmā, pēc tam, kad tā ir izžuvusi. Pirms pārdošanas, SILKO zīda matu gumijas tiek izgludinātas ar tvaika gludekli.

 

Vairāk par Inesi Mordvičevu lasiet šeit.

SILKO matu gumijas: https://www.facebook.com/silkohairaccessory/

Raksts tapis sadarbībā ar Inesi Mordvičevu