Orientālā vaksācija ar Charme d’Orient medus citrona pastu

Intervija ar Jolantu par orientālo vaksāciju Aqua Villa SPA salonā Rīgā

Vaksācija SPA salonā AQUA VILLA SPA Rīgā

Orientālā vaksācija ar Charme d'Orient medus-citrona pastu pazīstama jau kopš Ķēniņa Zālamana laikiem, leģendu par to Jolanta izstāstīs klātienē! Šī vaksācijas metode pārsvarā tiek izmantota bikini zonai, padusēm un sejai - ķermeņa jutīgajām zonām.

Kādi ir galvenie iemesli, lai izvēlētos šo vaksācijas metodi?

Tā ir viena no saudzīgākajām vaksācijas metodēm un pēc procedūras ādai arī ir daudz mazāka reakcija nekā izmantojot parasto vasku. Jau pēc dažām stundām pēc vaksācijas āda iegūst dabīgu toni bez jebkāda apsārtuma.

Mazinās vai pilnībā izzūd matiņu ieaugšana un izsitumu rašanās, tas pateicoties propolisam un enzīmiem ko satur šī unikālā pasta, kuras recepte tika radīta jau pirms 2000 gadiem.

Kā notiek vaksācija?

Vaksācija notiek izmantojot maigi siltu Charme d'Orient medus citrona pastu. No pastas, samaisot to ar karstu ūdeni, izveido pareizas konsistences masas gabaliņu ar kuru novaksē visu vajadzīgo ķermeņa zonu.

Nav tā kā ar paraso vasku, kuru uzsilda, uzklāj un gaida līdz tas sacietē un pielīp pie ādas, lai norautu matiņus. Charme d'Orient pastas gabaliņu pieliek pie ādas un pēc pāris sekundēm norauj ar visiem matiņiem. Līdz ar to jutīgajās zonās orientālā vaksācija aizņem tik pat ilgu laiku vai pat ir ātrāka kā parastā.

Medus-citrona pasta arī aizķer tikai pašu matiņu nepielīpot ādai, kā rezultātā āda netiek ne karsēta, ne kā citādi traumēta vaska noraušanas brīdī.

Lielāko atšķirību jūt klientes ar jutīgāko ādu un tās kurām zemāks sāpju slieksnis.

Vai dažādiem cilvēkiem vaksācijas vieglums atšķiras?

Jā, ir kam matiņi retāk aug, citiem biezāk, atšķiras arī matiņa saknes dziļums un biezums. Bet regulāri veicot vaksāciju matiņi paliek maigāki, retāki un vieglāk padodas izraušana.

Vaksācijas laikā bieži ir tā ka regulārās klientes vienkārši atpūšas, nejūtot stresu, pastas pielikšanas un noņemšanas process ir kā viegla masāža.

Vaksāciju parasti veic reizi 3 līdz 6 nedēļās, matiņiem ir jābūt pietiekami gariem(no 3 mm), lai Charme d'Orient masa tos varētu saķert un izraut.

Vai ir bijušas kādas alerģiskas reakcijas uz medus citrona pastu?

Man šo 6 gadu laikā vēl ne reizi nav bijuši tādi gadījumi, bet ja cilvēkam ir alerģija, piemēram uz medu, tad droši vien varētu būt kaut kāda reakcija. Ja ir aizdomas par iespējamu alerģisku reakciju, tad mēs izmēģinām pastu uz neliela ādas laukuma un skatāmies kā tā reaģē.

 

Orientālā vaksācija AQUA VILLA SPA Vecrīgā

Uz jautajumiem atbildēja Jolanta salonā AQUA VILLA SPA Vecrīgā

Jolanta strādā BONITTA WELLNESS / AQUA VILLA SPA salona jau sesto gadu, piedāvājot visus salonā pieejamos pakalpojumus:
- masāžas;
- SPA procedūras;
- sejas procedūras;
- pretnovecošanās procedūras;
- koriģējošās procedūras;
- ādas slīpēšanu ar korundu;
- un, protams, vaksāciju.

Vairāk par Jolantu rakstā: Jolanta salonā Aqua Villa SPA

 

 

Orientālā vaksācija pieejama AQUA VILLA SPA salonā Vecrīgā, Pēterbaznīcas ielā 17.
Telefons pierakstiem: +371 29196349, +371 67814686
www.aquavillaspa.lv

Intervija ar Jolantu par orientālo vaksāciju Aqua Villa SPA salonā Rīgā